Skip links

Following Nature. Savaitgalio seminaras su Z.Milunski

Gamta yra visur ir mes esame jos dalis. Ji nuolat kinta, o žmogui kartais sunku keistis ir atsiduoti gyvenimo tėkmei. Todėl galime mokytis iš gamtos – kaip sekti, priimti iššūkius ir eiti su tėkme.
Kviečiame į patyriminį savaitgalio seminarą, kurį ves proceso (ang. Process Oriented Psychology) psichoterapeutas Zbigniew Milunski (Lenkija). Stebėsime gamtą aplink ir savo viduje, mokysimės iš jos, kaip gyventi laimingesnį ir prasmingesnį gyvenimą.
VIETA: Kurmiškių sodyba prie Merkinės, Varėnos raj. (www.kurmiskiusodyba.lt). Sodyba vienkiemyje, šimtamečių medžių apsupty, yra pirtis (seminaro metu ją kursime) ir didelis prūdas.
KAINA:
Registruojantis iki liepos 31 d.: 200 Eur name su patogumais, 190 Eur name su patogumais lauke, 175 Eur palapinėje (visi patogumai prieinami). Į kainą įskaičiuotos 2 nakvynės, vegetarinis maistas 4 k. per dieną, programa, pirtis.
Registruojantis nuo rugpjūčio 1 d. kaina kils 30 eur.
KALBA:
seminaras vyks anglų kalba – lektorius kalba sklandžia, bet gan paprasta anglų kalba.
Susisiekite su organizatore, jei norėtumėte dalyvauti, bet nekalbate angliškai. Galbūt bandysime organizuoti vertimą.
APIE ZBIGNIEW MILUNSKI:
Zbigniew Milunski yra procesų psichologijos (Process Oriented Psychology) psichoterapeutas, supervizorius ir mokytojas, Tarptautinės procesų psichologijos asociacijos narys. Jis turi 25 metų patirtį dirbant su asmenimis, poromis, šeimomis, grupėmis ir organizacijomis. 2015 m. TEDx konferencijoje Varšuvoje pristatė savo organizuojamus seminarus vyrams. 2017 – 2019 m. vedė tęstinę vyrų grupę Lietuvoje. Nuo 2019 m. veda tęstinius POP mokymus bei atvirus seminarus Vilniuje.
EnglishPoland